Lift-truck, продаж, оренда, сервісне обслуговування спецтехніки в Чернівцях

Сервісне обслуговування

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:30 - 18:00
Закрито

Спецтехніка Чернівці

Наша компанія «Lift-truck», Чернівці надає комплексні послуги з ремонту та обслуговування фронтальних навантажувачів. Ми маємо власне обладнання і професійні інструменти для кваліфікованого ремонту вантажної техніки. Техобслуговування і ремонт автонавантажувачів здійснюють професійні майстри, які володіють необхідними знаннями та багаторічним досвідом в даній сфері.

У рамках сервісного обслуговування вилкових автонавантажувачів ми проводимо:

  • ремонт та обслуговування навантажувачів
  • продаж запчастин до навантажувача
  • періодичні технічні огляди в Управлінні Технічного Нагляду
  • комплексне обслуговування щодо приймання виделкових автонавантажувачів Управлінням Технічного Нагляду
  • сервісне (гарантійне) обслуговування у Клієнта.

Після закінчення всіх робіт в рамках ТО наші фахівці нададуть вам рекомендації, щодо заміни непридатних вузлів і комплектуючих. Бажано не нехтувати даним видом техобслуговування, оскільки це дозволить помітно збільшити термін служби вашої спецтехніки.

Спецтехніка Чернівці
Спецтехніка Чернівці

Наша компанія виконує повноцінний ремонт в Чернівцях вантажної техніки. Наявність необхідного обладнання, запчастин і професійних фахівців дає нам можливість якісно і оперативно усувати будь-які несправності. У тому числі ми проводимо капітальний ремонт дизельних навантажувачів Toyota, Still, CAT, Clark, Linde, Mitsubishi, TCM і інших брендів.

Клієнтам Lift-truck ми гарантуємо професійну допомогу та консультації при покупці. Широкий асортимент компанії в Чернівцях і ангажованість наших співробітників дозволяють підібрати пропозицію для кожного, навіть найвибагливішого Клієнта. Із задоволенням поділимося нашим досвідом і знаннями, завжди допоможемо порадою і консультацією. Все це гарантує Вам отримання задоволення від співпраці з нами!

В Чернівцях ми ремонтуємо будь-які навантажувачі та усуваємо всі можливі несправності. У процесі ремонту застосовуються тільки якісні оригінальні запчастини. Звернувшись в компанію «Lift-truck», ви отримаєте не тільки якісний результат, а й висококласний сервіс. Крім того, ми надаємо гарантію на все обладнання.

Звертайтеся до нашої компанії в Чернівцях і працівники допоможуть з обслуговуванням спецтехніки.

місто Чернівці, вулиця Галицький шлях, 52-г

+380(50)870-48-48+380(50)868-69-66