Lift-truck, продаж, оренда, сервісне обслуговування спецтехніки в Чернівцях

Здача в оренду вилкових автонавантажувачів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:30 - 18:00
Закрито

Оренда навантажувача в Чернівцях

Вам потрібно орендувати навантажувач? У нас Ви знайдете те, що шукали! Орендуючи у нас техніку ви отримаєте професійний підхід до підбору потрібної техніки, якісний навантажувач, технічну підтримку, і найголовніше задоволення від співпраці. Оренда вилочного навантажувача у нас в Чернівцях це завжди вигідно.

Наша компанія гарантує максимально гнучкі умови і доступні розцінки. Клієнт самостійно може визначити строк, на який йому необхідна орендована техніка.

Особливості оренди навантажувачів

  • Мінімальний термін оренди 2 години
  • Максимальний термін оренди без обмежень

Різновиди навантажувачів, які можна орендувати

з двигуном внутрішнього загоряння (дизель, бензин, газ) і електроприводом, вилкові навантажувачі з вантажопідйомністю в межах 1-5 тонн.

Додатково надається можливість оснащення техніки необхідним навісним обладнанням.

Вартість оренди в першу чергу визначається терміном, на який клієнт бере в користування вантажну техніку. Виходячи з положень, з бухобліку, оренда техніки - це прямі витрати, відповідно, ваше підприємство має можливість знизити базу оподаткування.

Заключення орендного договору з компанією «Lift-truck» передбачає покупку таких послуг:

  • ми виробляємо технічне обслуговування і ремонт вантажної техніки протягом терміну дії договору оренди;
  • плановані і не ізмененяются витрати, пов'язані з утриманням навантажувачів.

Одне з ключових переваг, яким відрізняється оренда міні навантажувача - ціна. Немає необхідності купувати дороге обладнання, що особливо актуально, в разі рідкісного використання вантажно-розвантажувальної техніки. Це дозволяє значно знизити витрати підприємства.

Навантажувачі Чернівці Навантажувачі Чернівці Навантажувачі Чернівці Навантажувачі Чернівці

Ми допомагаємо Вам виконати потрібне завдання, мінімізуючи ваші витрати як часу так і засобів. Ви складаєте технічне завдання, а все інше залишається за нами. Орендуючи у нас навантажувач ви завжди можете бути впевнені в якості виконаних робіт і термінах їх виконання.

Наша компанія «Lift-truck» в Чернівцях надає можливість орендувати навантажувач необхідної моделі на будь-який термін. Дана послуга надається по всій території України. Оренда навантажувача - це вигідне рішення для багатьох підприємств. Далеко не завжди є необхідність у покупці техніки для постійного користування, часом вона потрібна на певний проміжок часу. В даному випадку значно доцільніше буде взяти фронтальний навантажувач в оренду, ціна в підсумку вийде значно нижче, в порівнянні з повною вартістю вилочного навантажувача. До того ж, виключаються витрати на зберігання і обслуговування техніки в ті періоди, коли вона не експлуатується.

Звертайтеся до нашої компанії в Чернівцях і працівники допоможуть у виборі спецтехніки.

місто Чернівці, вулиця Галицький шлях, 52-г

+380(50)870-48-48+380(50)868-69-66