Спецтехніка в Чернівцях

Складно уявити собі роботу будь-якого великого підприємства, яке пов'язане з будівництвом або господарською діяльністю, без навантажувача.

Спеціальне обладнання дозволяє застосовувати навантажувач в різних ситуаціях, наприклад, на будмайданчику навантажувач здатний розрівнювати майданчики, розчищати грунт, транспортувати вантаж, включаючи і крихкий. Але цим застосування не обмежується, оскільки сама назва цієї техніки передбачає підняття вантажу різної маси для навантаження в самоскиди або інші машини.

Сьогодні придбати навантажувач виробництва Китаю, Японії, США досить просто, до того ж зробити це можна в Lift-truck, які знаходяться в Чернівцях.

Компоненти і вузли навантажувачів визначають їх можливості. Так, шини повинні відповідати характеру дорожнього покриття. Радіус розвороту вилочного навантажувача і розміри вантажу повинні відповідати мінімальній ширині проходів. Велика висота підйому вилочний каретки навантажувача може бути необхідна при навантаженні піддонів в два яруси в вантажні фургони та залізничні вагони.

Установка на навантажувач вилочний каретки бокового зміщення може швидко окупитися завдяки збільшенню продуктивності і підвищить рівень безпеки. Зі збільшенням швидкості руху вилочного навантажувача може або збільшитися продуктивність, або знизитися безпеку роботи. Завдяки більш плавній роботі тиристорних гідравлічних органів управління, менше ймовірність пошкодити вантаж.

Вилочний навантажувач Чернівці

Але за кожну пропозицію, що робить роботу більш ефективною і зручною, доводиться платити, тому, при виборі вилочного навантажувача, шукається розумне поєднання бажаних характеристик і вартості.

Сьогодні на ринку представлені різні марки навантажувачів: «Toyota», «Komatsu», «Linde», «CAT», «Mitsubishi», «Yale», «Heli» та інші. Це провідні виробники вантажної техніки, що пропонують багатий вибір фронтальних навантажувачів, призначених для різних цілей. Різні моделі фронтальних навантажувачів відрізняються своїми характеристиками і, відповідно, сферами використання.

Велике різноманіття вилочних навантажувачів та іншої спецтехніки ви знайдете в Чернівцях, в компанії Lift-truck. Гарантуємо якість, надійсність та розумну ціну на техніку.